Chile Peru Boliwia odgrzewane

f1000032 img_0200 f1010036 f1000026

Na nasze powitanie w rejonie mocno zatrzęsło ziemią kiedy pojawiliśmy się na rozpoznaniu Chile, Peru i Boliwii. I te kilka zdjęć będzie jak odgrzewany kotlet, bo odgrzaliśmy je z dysku  po długim, długim czasie. Trochę się wzruszając na wspomnienie przygód z chorobą wysokościową, jedzeniem świnek morskich, drgawek przy dendze i cudownej czarownicy, która postanowiła nas pogodzić obdarowując amuletami. Chociaż trudno przypomnieć sobie wszystkie przygody, to do tej pory śmiejemy się na samo wspomnienie przeprawy autobusem przez Andy, ratowania zdrowia liśćmi koki, wielogodzinnej nocnej wędrówce po podkładach kolejowych (bo innej drogi nie było) czy uroczej seniorze Carmen podejmującej nas w swej zrujnowanej rezydencji. I na tych starych zdjęciach jest jeszcze P., który po raz pierwszy po milionie lat obciął wówczas włosy a O. przeżywała dramat świeżej utraty dredów.

40960023 img_0802 img_0810 40960015

A to całe odgrzewanie zdjęć jest przez Anię i Piotrka (frikiafriki.pl), którzy niedawno wrócili ze swojego półtorarocznego smakowania Ameryki Południowej.Po całej nocy (dosłownie bo skończyliśmy już zaawansowanym rankiem) słuchania ich opowieści i oglądania slajdów, chociaż na chwilę chcieliśmy się przenieść mentalnie na tamten kontynent, za którym ciągle tęsknimy.

img_0220 img_0368 img_0593 40970015 f1010002

Reszta zdjęć w galerii.

Ten wpis został opublikowany w kategorii trip. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Chile Peru Boliwia odgrzewane

  1. Friki Afriki pisze:

    Ech, wzruszyłam się. Brakuje nam w Polsce takich pań w kapeluszach i takich ulic, może odrapanych i brudnych, ale pełnych życia i otwartych ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

* Copy this password:

* Type or paste password here:

15,450 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>