Smażone Lody

img_7294 img_7286 img_7268

Będzie wpis bardzo osobisty, bo za nami wzruszające wydarzenie. Kiedyś tylko teoretycznie rozumieliśmy radość rodzicielstwa z pobłażaniem patrząc na przechwalających się umiejętnościami pociech rodziców i wydawało się ich bezsensownymi wywodami na temat pieluch. Teraz nam samym kręci się łza na pierwsze samodzielne wstawanie, mówienie na wszystko „ne, ne, ne” pytanie „gzie?”, pokazywanie noska.

img_7197 img_7313_mod1 img_7314 img_7319

No a działo się! Robiąc konsumpcyjny przegląd ulicznych jadłodajni na wózkach wypatrzyliśmy słodkości pozwalające na skomponowanie „Tortu”. Zaopatrzyliśmy się w świeżo zrobione słodkie smakołyki z czerwonej fasoli, kilka rodzjów ciasta ryżowo-kokosowego i galaretki również ryżowe. Łakocie ułożyliśmy na plastikowym talerzu, wbiliśmy odpowiednią cyfrę i W najbardziej bacpackerskiej  miejscówce w Malace odbyły się pierwsze urodziny Małego Podróżnika! Gości miał  z różnych kontynentów. W ramach prezentu urodzinowego znaleźliśmy na ścianach kolejne popisy malezyjskich street art’owców. W ramach obiady Młody Jubilat skonsumował ryż na liściu bananowca. Lody też były, tylko smażone. Wyjmował pan lodziarz łychą kawałek loda o kosmicznym smaku wedle upodobań klienta, owijał w ciasto i wrzucał do rozgrzanego na swej wózkowej kuchence woka. Lody wewnątrz nadal były zamrożone a usmażone w głębokim oleju ciasto pięknie pachniało-pyszne!
Wracając do początku wpisu, to swoja drogą tutejsze pieluchy sa świetne, oddychające i przystosowane do umieszczania w nich niemowlęcej pupy w skrajne upały.

img_7230
Ten wpis został opublikowany w kategorii trip. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

* Copy this password:

* Type or paste password here:

15,450 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>